Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartman Na Bubnu, Náchod

Snadná online rezervace Apartman Na Bubnu a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Náchod bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartman Na Bubnu (Apartmány), ubytování v Náchodě, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartman Na Bubnu. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartman Na Bubnu může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartman Na Bubnu se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartman Na Bubnu vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Apartman Na Bubnu (Apartmány), Náchod

Lipí 142, Náchod, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartman Na Bubnu
Apartman Na Bubnu 1Apartman Na Bubnu 2Apartman Na Bubnu 3Apartman Na Bubnu 4Apartman Na Bubnu 5Apartman Na Bubnu 6Apartman Na Bubnu 7Apartman Na Bubnu 8Apartman Na Bubnu 9Apartman Na Bubnu 10Apartman Na Bubnu 11Apartman Na Bubnu 12Apartman Na Bubnu 13Apartman Na Bubnu 14Apartman Na Bubnu 15Apartman Na Bubnu 16Apartman Na Bubnu 17Apartman Na Bubnu 18Apartman Na Bubnu 19Apartman Na Bubnu 20Apartman Na Bubnu 21Apartman Na Bubnu 22

Apartmán Na Bubnu se nachází v Náchodě, 24 km od města Polanica-Zdrój. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Na Bubnu s možností vlastního stravování má kuchyň s myčkou nádobí a sporákem, ručníky, ložní prádlo a venkovní bazén.

Apartmán Na Bubnu je vzdálený 7 km od města Kudowa-Zdrój, 46 km od Pece pod Sněžkou a 52 km od letiště Pardubice. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je pěší turistika, cyklistika a lyžování.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartman Na Bubnu)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Bazén a wellness

Venkovní bazén (sezónní), Bazén

Společné prostory

Zahrada, Sluneční terasa

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště, Bezpečnostní zábrany pro děti

Různé

Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Apartman Na Bubnu)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartman Na Bubnu)

Informujte prosím Apartman Na Bubnu o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 75 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.